0 (532) 673 18 10 Sebahattin Erdoğan

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Yeni bir ev telaşı hepinizi sardı ve nasıl taşınacağınızı düşünüyorsunuz değil mi? Çok da haksız sayılmazsınız. Taşınmak, zaman ve para isteyen zor bir süreçtir. Taşınma işlerinizi sizin yerine yapabilecek bir nakliye firması, tüm stresinizden arınmanıza yardımcı olur.

Taşınma işlemlerinizin programlanması için çalışacağınız firmadan ücretsiz eksper isteyin. Taşınacağınız mekanda ve taşınacağınız yere gelip kullanılacak araç sayısından, ambalaj paketlerine, personel sayısından taşınma tekniğine kadar her türlü masrafı ve ayrıntıyı belirler, size rapor sunar. Verilen ücret teklifiyle beraber sigorta poliçesini de müşteri kabul ederse taşınma gerçekleşir.

Unutmayın, masraflarınızın hesaplanma işlemini yapan kişi için ek masraf istenmez. Ücretsiz eksper isteyin, nakliye firmasının size verdiği bu hizmet kolaylığından yararlanın. Ücretsiz eksper, taşınacağınız mekana eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde aktarılmasını sağlar, marangozluk, su ve elektrik tesisatçılarını kapsayan ihtiyacınız olan hizmetleri size sunar.

Nakliye firmaları, rakipleriyle arasında yapmanız gereken seçimler konusunda siz karar vermeden önce ‘ücretsiz eksper’ isteyin diyorlar. Gelecek eksper size sunduğu fiyat ve vereceği kaliteli hizmeti sunuş biçimiyle fark yaratacaktır.Güven ve sorumluluk nakliyecilikte en önemli iki unsurdur. Bunları size temin edecek bir firmayla çalışarak taşınma olayını atlatabilirsiniz.

Uygun fiyat veren firmaların ‘ücretsiz eksper isteyin’ hizmetiyle yurt içi ve yurt dışı, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta istediğiniz an, ne kadara ve ne şekilde taşınabileceğinizi öğrenme fırsatı yakalayın.